Transitions čočky Signature brýlové čočky nové generace

| 29.4.2013 | 0 KomentářůNejste z Prahy? Navštivte e-shop ceska-optika.cz a zakupte brýle a kontaktní čočky online!


Transitions čočky Signature brýlové čočky nové generace

Transitions brýlové čočky Signature nové dokonalejší přizpůsobivé brýlové čočky pro každý den.

Transitions přichází z novinkou brýlovými samozabarvujícími se čočkami Transitions Signature, které lépe vyhoví vašim každodenním požadavkům na brýle a brýlová skla. Zlepšení pocítí hlavně uživatelé vyžadující opravdu tmavé sluneční zabarvení brýlových čoček venku i ve vyšších teplotách a při zastínění skel společně se zrychlenou deaktivací a dokonalou čirostí v interiéru. Transitions Signature brýlová skla poskytují také ochranu před nebezpečným UV zářením bez ohledu na stav zabarvení.

nové Transitons Signature skla pro každý den a každou situaci

nové Transitons Signature skla pro každý den a každou situaci

Transitions Xtractive funční samozabarvující se brýlové čočky i pro řidiče v autě

do rodiny Transitions již dříve přibyly brýlové čočky Transitions Xtractive, funkční příjemné zabarvení i autě, kde ostatní samozabarvující se skla ztrací dech díky moderním sklům automobilů s UV filtrem. Transitions Xtractive jsou také nejtmavšími čočkami z rodiny Transitions, jsou skutečně tmavé i za vyšších teplot k nerozeznání od běžných slunečních brýlí venku za slunečného počasí, příjemně světlejší když se zatáhne a světlé v interierů s relaxačním jen těžko rozpoznatelným nádechem. Brýlová skla Transitions Xtractive jsou vhodná i pro noční řízení.

Transitions Xtractive tmavé ve vedru i autě

Transitions Xtractive tmavé ve vedru i autě

DriveWear (technologie Transitions SOLFX) zabravené čočky s proměnnou sytostí zabarvení a polarizací

brýlové čočky DriveWear zůstávají nejlepší volbou pro venkovní použití i do auta, jejich zabarvení se mění v závislosti na světelných podmínkách od kontrastního přes středně zabarvené až po syté tmavé zabarvení, jako jediné disponují také polarizačním filtrem zvyšujícím kontrast vidění a odstraňujícím odlesky od skel, vodních, sněhových ploch a pod.

DriveWear ideální volba nejen pro řidiče

DriveWear ideální volba nejen pro řidiče

Pořiďte si originál DriveWear brýle dioptrické i bez dioptrií komplet od 4165 kč a ušetřete tak 3750 kč za brýlový rámeček, který obdržíte zdarma v ceně.

DriveWear brýle komplet brýle od 4165 kč

Transitions Vantage do kanceláře, na ven i do haly včetně polarizace

jsou samozabarvující brýlové čočky čiré v interiéru a tmavé venku, v aktivovaném stavu mají i polarizační filtr, jejich schopnost reakce v autě je však velmi omezená, ideální jsou na sport v hale i venku nebo pro uživatele, kteří chtějí mít sluneční brýle včetně polarizace a běžné brýle v jednom a funkčnost v autě pro ně není tak důležitá.

Transitios Vantage samozabarvující se brýlové čočky s polarizací

Transitios Vantage samozabarvující se brýlové čočky s polarizacíSource Article from http://www.optikamaja.cz/2013/04/transitions-signature-brylove-cocky/
Transitions čočky Signature brýlové čočky nové generace
http://www.optikamaja.cz/2013/04/transitions-signature-brylove-cocky/
http://www.optikamaja.cz/category/novinky/feed/
Optika Maja Praha » Akce/novinky optika Maja
Oční optika Praha – brýle, čočky, měření zraku zdarma

Category: Optika Maja Praha